Kursy fizjoterapeutyczne

Nowości na kursach

masaż Kobido kurs

Jak zapisać się masaż Kobido kurs, jakie efekty dostarcza naszym pacjentom

Jak zapisać się masaż Kobido kurs, jakie efekty dostarcza naszym pacjentom

Masaż Kobido kurs to zrozumienie japońskich rytuałów. Masaż polega na wyjątkowym liftingu skóry twarzy. W dawnych czasach masaż kobido był zajęty tylko dla kobiet wysoko urodzonych.
Masaż Kobido kurs na czym polega?
Doświadczysz na nim sekrety masażu tkanek głębokich. Masaż kobido kurs pomoże Cię nauczyć się czterech kluczowych kroków spośród jakich się składa masaż:

  • 1.Masaż Kobido kurs ta cześć zabiegu przeprowadzana jest bez żadnego nawilżenia. Jej punktem jest masaż tkanek głębokich i wygładzenie zmarszczek mimicznych.
  • 2.Masaż Kobido kurs ta cześć prowadzi do polepszenia ukrwienia skóry. Jest ona szczególnie uspokajająca, a masaż staje się naprawdę bardzo przyjemny.
  • 3 Masaż Kobido kurs ta cześć zwana liftingiem twarzy i wykonuje się w niej takie rzeczy jak ugniatanie czy podszczypywanie. Metod jest wiele, a wszystkie możesz poznać właśnie na szkoleniu.
  • 4. Ostatni element – masaż Kobido kurs to akupresura liftingująca. Podczas tego momentu osoba masująca koncentruje się na konkretnych elementach na twarzy, tak żeby stymulować wyselekcjonowany mięsień.

Pełny masaż twarzy, jak również karku, opiera się z ponad stu ruchów, jakich zrobienie wymaga dokładności i kompetencji na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Praca lekarza jest tu niezwykle ważna, a jego doświadczenie na 100% będzie olbrzymim atutem.
Masaż Kobido kurs jak szybko pojawiają się wyniki?
Można je już zauważyć po pierwszym zabiegu. Masaż Kobido kurs https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/physiokobido-fizjoterapia-estetyczna-dla-profesjonalistow/781 zapoznasz się na nim ja szybko osiągnąć świetny efekt w wypełnianiu zmarszczek. Bruzdy i zmarszczki stają się trochę spłycone, a buzia prezentuje się na odświeżoną. Kolejne zabiegi pobudzają i utrwalają ten efekt. Zmniejsza napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych.

Dzięki zabiegowi na głębokich strukturach mięśni, zmniejsza się widoczne efekty starzenia się skóry, hamuje ich pogłębianie. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry
Które są przeciwwskazania?

  • ropne zmiany trądzikowe,
  • naruszony naskórek,
  • skóra z widocznymi przebarwieniami,
  • aplikacja botoxu (do 2 tygodni po zabiegu)

Masaż Kobido kurs na nim poznasz, że wpływanie na granicy bólu i późniejsza satysfakcja klientki na 100% tobie jako masażyście przyniesie wielką radość. Wszystkie ruchy są robione w właściwej kolejności i są dokładnie zaplanowane. Masaż Kobido kurs to nie tylko pozbycie się zmarszczek czy ujędrnienie skóry, ale to też rytuał piękna i zdrowia. Masaż Kobido kurs na nim opanujesz nie tylko plusy stosowania tego rodzaju masażu, lecz również dowiesz się kiedy i jak możesz go stosować. Można robić go również rano, jak i wieczorem, po zabiegu nie ma widocznych śladów. Także sam zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie konkretną zaletą. Rytuał można dokonywać w kobiet młodszych zabieg będzie działał zapobiegawczo, wpływał na zachowanie elastyczności i sprężystości skóry. W przypadku starszych pań masaż Kobido kurs pozwala osiągnąć rezultaty widoczne od razu. Każdy z nas reaguje inaczej, nasze ciała są inne, mamy odmienne nastawianie do standardowych form pielęgnacyjnych i odmładzających.

Udostępnij

O autorze